zamówienie

prywatność

kontakt

regulamin

cennik

Ekspert

Gospodarka

Praca

ZUS

Podatki

Przepisy

Profil

Logowanie

― Advertisement ―

spot_img
Strona głównaInterpretacjeInterpretacje podatkoweCzy Wnioskodawczyni może zastosować obniżone odsetki do 4%?

Czy Wnioskodawczyni może zastosować obniżone odsetki do 4%?

(Ostatnia aktualizacja: 10 października 2022)

INTERPRETACJA INDYWIDUALNA

Na podstawie art. 13 § 2a i art. 14b § 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. Ordynacja podatkowa (Dz. U. z 2021 r. poz. 1540 ze zm.), Dyrektor Krajowej Informacji Skarbowej stwierdza, że stanowisko Wnioskodawczyni przedstawione we wniosku z 10 czerwca 2021 r. (data wpływu za pośrednictwem platformy e-PUAP 11 czerwca 2021 r.), uzupełnionym 17 września 2021 r., o wydanie interpretacji indywidualnej przepisów prawa podatkowego dotyczącej Ordynacji podatkowej w zakresie ustalenia, czy Wnioskodawczyni może zastosować obniżone odsetki do 4% na podstawie art. 56a Ordynacji Podatkowej – jest prawidłowe.

Treść tylko dla zalogowanych Użytkowników!